تحقیق زندگی سالم قلب سالم

دانلود تحقیق زندگی سالم قلب سالم

بیماری قلبی قاتل شاره یک مردان و زنان تمام نژادها و اقوام می باشد. این بیماری علت اصلی مرگ در میان افراد 35 تا 74 ساله می باشد. یک چهارم مردم آمریکا با نوعی از بیماری قلبی زندگی می کنند و بیش از 2500 نفر آنها بر اثر این بیماری جان خود را از دست می دهند.

زمانی که این آمار درست و از روی عدالت بیان شوند، حداقل اخبار خوبی نیز در رابطه با مقابله با بیماری قلبی وجود دارند با تشکر از زحمات دکتر ornish، رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری داروئی، اکنون ما می دانیم که سلامتی قلب ما مستقیماً از نحوه زندگی ما تأ ثیر می پذیرد. دکتر ornish به ما پیشنهاد رژیم سبزیجات را در میان سایر موارد می کند که در پیشگیری و در بعضی موارد بدون نیاز به عمل جراحی بیماری قلبی مؤثر است.

این قسمت اختصاص به سلامتی قلب شما دارد، موارد گفته شده در این بخش به شما در تلاش برای نگهداری و یا افزایش سلامتی قلب خود کمک خواهد کرد. در زیر نکاتی بیان شده که قلب شما را سالم نگاه می دارد. اگر فکر می کنید در ارتباط با قلب خود نگران هستید، حتما بادکتر خود در ارتباط باشید

Lewis Labs

لیستین موجود در (lewis labs) دارای مزه، بافت و کیفیت عالی میباشد که از فسفات 95% تهیه شده است.

این لیستین یک مکمل غذایی میباشد اما در عین حال یک منبع غذایی حیاتی است. لستین با ممانعت از تجمع کلسترول و سایر چربی ها بر روی دیواره سرخر گها از قلب شما محافظت می کند علاوه بر این، لیستسن نقش حیاتی در کبد، روده، پوست، سیستم عصبی و… ایفا می کند.

Carlson

دانش. کلید داشتن قلب سالم را که در محصولات دارای سویا پنهان شده، یافته است. سویایGold Drink Mix. isoflavone را در سه طعم مختلف شکلاتی، وانیلی و توت فرنگی فراهم کرده است. می توانید با این سویا صبحانه یا نهار خوش طعمی را برای خود مهیا کنید. این راه، بهترین روش برای استفاده از تمام خواص سویا است همچنان که به عنوان منبع غنی از پروتئین نیز می باشد.

Soy- ph

Soy-ph یک فرمول ایزوله شده پروتئین سویا می باشد که به منظور بهره گیری از تمام خواص سویا در طعم قابل توجهی تهیه شده است. Soy-ph در طعمهای وانیلی، شکلاتی و توت فرنگی موجود است. h Soy-p شامل isflavone و phytonutrients می باشد که به کاهش کلسترول و در نتیجه کاهش خطر بیماری قلبی موبوط می باشد.

Nasoya

اکنون زمان آن فرا سیده تا Nasoya tofu را که شامل پروتئین سویا می باشد امتحان کنید. مقداری از آن را به وعده غذایی خود اضافه کنید تا همه افراد خانواده از آن لذت ببرند.

شامل 27 صفحه فایل word قابل ویرایش

لینک دانلود ...