پاورپوینت جزییات شیشه ها و نماهای اسپایدری (5)

پاورپوینت جزییات شیشه ها و نماهای اسپایدری

دسته بندی: پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

(قابلیت ویرایش)


قسمتی از اسلاید پاورپوینت:

تعداد اسلاید: 65 صفحه

به نام یگانه معمار هستی جزییات شیشه ها و نماهای اسپایدری فهرست شیشه عایق (دو جداره) شیشه لمینیت (لایه دار) شیشه سکوریت (نشکن) شیشه خم شیشه طلق دار سانرژی شیشه های نیروگاه خورشیدی دستگاه های تولید شیشه های دوجداره و لمینت شیشه های اسپایدری (اتـــصــالات عــنکـبـــوتـــی) شیشه های تزئینی شیشه عایق (دو جداره) INSULATING GLASS شیشه عایق از دو یا چند لایه تشکیل شده که توسط میله جدا کننده (اسپیسر) در محیط پیرامون آنها از یکدیگر فاصله پیدا می کنند و بین لایه های شیشه نیز هوا یا گازی مخصــوص قـــرار می گیرد.

در حقیقـت هـمین فضای خالی مبنای اصلی شکـل گیری شیشـه های عایــق بشمــار می آید. این لایه های شیشه در شرایط کنـترل شده کارخانـه ای به مـیله جـدا کننده با اسـتفاده از درزگیر غیر قابل نفوذی می چسبند. درون میله جدا کننده با ماده رطوبت گیر (عامل خشک کننده) پر شده که این ماده سبب جـذب بخار و رطوبت هوای فضای بین دو شیشه می گردد. به طور معمول میله های جدا کننده مـورد استـفادهاز نوع آلـومینیوم و با ضـخامت های 6و8و10و 12و 14 و 16 میلیمترو حاوی ماده رطوبت گیر از نوع غربال ملکوتی (زئولیت) می باشند.

اتصال میله جدا کنـنده آلومـینـیومی به شیـشه از طریق بوتـیل به عنوان درزگـیر اولـیه جـهـت جلوگیری از نفوذ رطوبت و توسط دستگاه پرس صورت می گیرد. در قسمت بیرونی میله جدا کنـنده نـیز ماده غیر قابل نفـوذی با نام پلی سولـفـاید به عـنـوان درزگیر ثانـویه و با استـفـاده از دستگاه تزریق می گردد. شیشه های عایق می توانند به صورت ترکیبی از انواع شیشه های مخـتلف نظیر شیـشه سـاده.

رنگـی.

رفلکـس. لمـینـیـت. سـکوریت و شیـشـه کـم تـابـش (LOW-E) تـولید می شـونـد. در صورت استـفاده از شیـشه هـای کـم تابش (LOW-E) به عـلت جلوگـیری از عـبـور نـور و حرارت به وسیله تابش و انعکاس امـواج حرارتی عـبور حـرارت از شیـشه دو جـداره کاهـش بیشتری یافته و عایق حرارت بودن شیشه دو جداره افزایش می یابـدو به این دلـیل در تابسـتان هوای داخل خنک تر و در زمستان گرم تر می گردد.

همچنین جهت متعادل نمودن فشار هوای بین دو جداره شیشه با هوای بیرون می توان شیر دو طرفه را در اطراف شیشه دو جداره نصب کرد و از اعـوجتاج ظـاهری و احتمال شکسـت آن جلوگیری نمود. با استفاده از هر متر مربع شیشه دو جـداره با فـریم استـاندارد می توان در سال به مـیزان 40 مـتر مـکعب در مصـرف گـاز صرفه جـویی نـمـود و همـچنـیـن به مـیزان22/1 از پـره هـای رادیاتورها کاست.

ویژگی های مهم: – عایق حرارتی و بهینه سازی مصرف انرزی و سوخت – عایق صوتی و کاهش آلودگی ناشی از آن – کاهش امکان تشکیل قطرات آب بر روی سطح شیشه – کنترل شرایط دمای محیط شیشـه های دو جـداره درزمسـتان حرارت بیشـتری را در داخـل ساخـتمان نـگه داشـته و در تابـستان نـیز ورود گرما به داخـل را کاهــش می دهــند و به میزان قابل توجه ای سبب افزایش کارآیی سیستم تهویه مطبوع می گردند.

اینگونه شیشه ها باعث کاهش نفوذ صوت شده و از بخار گرفـتگی شیشه بـه علت گرمتر بودن لایه درونی آنهاجلوگیری به عمل می آورند.

شیشه لمینیت (لایه دار) LAMINATED GLASS

متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد، شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل کامل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواه شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد.

پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین

لینک دانلود ...