پاورپوینت نقدی معمارانه بر سینما پردیس ملت (9)

دانلود پاورپوینت نقدی معمارانه بر سینما پردیس ملت

دسته بندی: پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

(قابلیت ویرایش)


قسمتی از اسلاید پاورپوینت:

تعداد اسلاید: 37 صفحه

به نام یکتا معمار آفرینش نقدی معمارانه بر سینما پردیس ملت بلدط کارفرما شرکت توسعه فضاهای فرهنگی دستگاه نظارت مهندسان مشاور حرکت سیال پیمانکار شرکت ارکان ارزش مدت اجرا 24 ماه محل اجرا تهران مشخصات کار اجرای عملیات تأسیسات مکانیکی و برقی مجموعه علمی و فرهنگی، شامل 4 سالن سینما، کتابخانه و رستوران با متراژ حدود 15000 متر مربع زیر بنا مبلغ صورت وضعیت تصویب شده 65/000/000/000 ریال نام و نام خانوادگی استاد: رضا دانشمیراهل کشور: ایرانعنوان: مدیر عامل مهندسین مشاور حرکت سیال توضیحات و زندگینامه: معمار 48 ساله، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه علم وصنعت در سال 1370 می باشد.

وی فعالیت مستقل حرفه ای خود را از سال 1378 آغاز نمود و در سال 1380 با اثر گالری آو که تبدیل یک استخر غیرقابل استفاده به گالری هنری بود و کسب رتبه چهارم اولین دوره جایزه بزرگ معمار به شهرتی نسبی دست یافت.

در سال 1383 به همراه کاترین اسپریدونف، شرکت مهندسان مشاور حرکت سیال را تأسیس نمود.

10 سال تدریس در دانشکده های مختلف معماری، انتشار مقالات تخصصی در نشریات معماری و همچنین دریافت جوایز متعدد از مسابقات مختلف معماری، حاصل کار او در این دوره است.

پروژه پردیس سینمایی پارک ملت او موفق شد رتبه اول جایزه معمار 87 در بخش ساختمانهای عمومی را به خود اختصاص داده و همچنین به عنوان یکی از پروژه های فینالیست در بخش ساختمانهای فرهنگی مسابقه جهانی معماری در بارسلون انتخاب شود.

نقدی عامیانه از سینماهای موجود و سینما پردیس ملت سایت پلان فرم و نما ورودی فضای انتظار هر سالن سیرکولاسیون ریز فضاهای مجموعه تاریخ افتتاحیه: 1387/8/19 گردآورندگان: محمدحسن مزارعیاحمدرضا عسگری.

متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد، شما بعد از پرداخت آنلاین، فایل کامل را فورا دانلود نمایید


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد، در صورتی که مایل به دریافت تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه، ارسال آنی پاورپوینت خرید شده، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواه شد
  • در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون بالا، دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت، به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد.

پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین

لینک دانلود ...