خرید و تحقیق در مورد: مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید مربا، ترشی و خیارشور

خرید و دانلود تحقیق در مورد: مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید مربا، ترشی و خیارشور

‘مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید مربا، ترشی و خیارشور’

هدف از انجام این بررسی، مطالعه و امکان سنجی احداث واحد تولید lمربا، ترشی و خیارشور است. در این بررسی بازار فروش، واردات و صادرات، واحد های فعال و در دست احداث , منابع تامین مواد اولیه و کلیه ماشین الات و سایر امکانات مورد نیاز برای احداث واحد به تفصیل شرح داده شده است.

طبق بررسی انجام شده احداث چنین واحدی نیاز به سرمایه ثابتی حدود 1 میلیارد تومان دارد و سرمایه در گردش مورد نیاز برابر 700 میلیون تومان و کل هزینه های تولیدی سالانه برابر 3,73 میلیارد تومان است. سرمایه گذاری اولیه طرح ظرف مدت کمتر از 6 ماه برگشت می یابد. لیکن برآورد های اقتصادی به شدت تابع قیمت فصلی مواد اولیه می باشد و توانایی رقابت با شرکت های دیگر نیز بسیار حائز اهمیت است.

احداث واحد در استان هایی نظیر تهران، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، خوزستان و همدان و اردبیل که از نقطه نظر راه های ارتباطی و امکانات شهرک های صنعتی و بعلاوه نزدیکی به بازار مصرف از مزیت نسبی برخوردار هستند، پیشنهاد می شود.

این کالا بدلیل استفاده محصولات کشاورزی به عنوان مواد اولیه و در حقیقت ایجاد ارزش افزوده برای برای کالاهای کشاورزی و ایجاد اشتغال مناسب برای کشورهایی که دارای محصولات

کشاورزی با قیمت و کیفیت مناسب بسیار مطلوب می باشد. همچنین بدلیل تغییر بافت سنتی خانواده ها در کشورهای در حال تو سعه مصرف مرباجات ترشیجات و خیارشور تولید شده به صورت صنعتی در حال گسترش بوده و بسیاری از کشورها سعی در گسترش اینگونه محصولات بجای غذای سنتزی در حال گسترش دارند.

این تحقیق در دو مبحث جداگانه (مربا) و (ترشی و خیارشور) و هر یک در 2 فصل با عناوین زیر:

1-معرفی محصول

2-وضعیت عرضه و تقاضا

و با فرمت pdf در 96ص تنظیم شده است.

لینک دانلود ...