چغندر قند طرح توجیهی: تولید سرکه و علوفه دامی از ملاس چغندر قند 36 صفحه (2)

چغندر قند – دانلود طرح توجیهی: تولید سرکه و علوفه دامی از ملاس چغندر قند – 36 صفحه

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح

بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول – مالی – منابع انسانی – فضا و…)

دارای فرمت ورد می باشد.

مفصل و با تمام جزئیات – بسیار کامل و مرتب

مناسب برای شروع یک کسب و کار

مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به گونه ای که سرمایه گذاران (دست اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش ها گردند.

طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و… بیان خواهد شد.

چکیده:

هدف از انجام این بررسی، مطالعه و امکان سنجی احداث واحد تولید سرکه و علوفه دامی از ملاس چغندر قند است. در این بررسی بازار فروش، واردات و صادرات، واحد های فعال و در دست احداث , منابع تامین مواد اولیه و کلیه ماشین الات و سایر امکانات مورد نیاز برای احداث واحد به تفصیل شرح داده شده است.

طبق بررسی انجام شده احداث چنین واحدی نیاز به سرمایه ثابتی حدود 13.7 میلیارد ریال دارد و هزینه های در گردش سالانه مورد نیاز برای تولید و تامین منابع در حدود 2.03 میلیارد ریال برآورد شده است. سرمایه گذاری اولیه طرح ظرف مدت 4.77 سال برگشت می یابد.

احداث واحد در مناطق مختلف کشور که کارخانجات تولید قند از چغندر قند احداث گردیده اند امکان پذیر است که از این جهت استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی, همدان و سمنان از جهت حجم تولید دارای مزیت نسبی هستند.

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.

لینک دانلود ...