پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولیـد قطعه پرسی بدنه خودرو با ظرفیت 250/000 قطعه در سال

پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولیـد قطعه پرسی بدنه خودرو با ظرفیت 250/000 قطعه در سال

پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولیـد قطعه پرسی بدنه خودرو با ظرفیت 250000 قطعه در سال در 19 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

دسته بندی: جزوات» سایر موارد

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 19

حجم فایل: 33 کیلوبایت

پروژه کارآفرینی تاسیس کارخانه تولید قطعه پرسی بدنه خودرو با ظرفیت 250000 قطعه در سال در 19 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

خلاصه طرح

موضوع طرح: تولید قطعه پرسی بدنه خودرو

ظرفیت: 000/250 قطعه در سال

سرمایه گذاری کل: 855/195388

سهم آورده متقاضی: 88/19538

سهم تسهیلات: 97/175849

دوره بازگشت سرمایه: سه سال و پنج روز

میزان اشتغالزایی: 56 نفر

نام و نوع شرکت: شرکت پرس سهامی خاص خراسان

تاریخ تاسیس و محل: 1/11/87 شهرک صنعتی بینالود

مقدمه:

استان خراسان جزء بزرگترین استان های کشور بوده و از استان های پر جمعیت کشور می باشد و دارای بیشترین قشر جوان جویای کار می باشد و با توجه به همسایگی این استان با کشور افغانستان و وجود زیاد مواد مخدر، بیکاری این قشر از جوانان می تواند بستر مناسبی جهت سوق به سمت مواد مخدر باشد که با ایجاد کارخانه ها و کارگاه های بزرگ و کوچک می توان بستر مناسبتری برای اشتغال جوانان ایجاد کرد.

با توجه به افزایش جمعیت و روند رو به رشد استفاده از خودرو های داخلی در سنین مختلف از جوانان تا کهنسالان جهت افزایش راحتی و بعلت قیمت نسبتا پایین خودرو ها در مقایسه با خودرو های خارجی و قیمت های بالای آنها و بازار فروش بالای خودرو های داخلی، احداث چنین کارخانه ای در منطقه خراسان علاوه بر حمایت از خودرو سازان داخلی و منطقه ای، نیاز به خودرو های خارجی را کمتر کرده و با توجه به نیاز بازار داخل به قطعات مربوطه به دلیل فراوانی خودرو های داخلی می تواند کاری مفید در راستای حمایت از صنعت داخلی باشد.

ضمن اینکه با اجرای این طرح می توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر منطقه فراهم نمود و بستر مناسبی برای اشتغال جوانان منطقه باشد.

مراحل تولید قطعات با ورود ورق خام ابتدا در ابعاد مورد نیاز به وسیله دستگاه برش، برش زده و سپس توسط دستگاه خم به قطعات، خم و قوص ها لازم را می دهند. بعد از آن ابتدا در دستگاه کشش و پرس اولیه قرار گرفته و هم راستا با کشش شکل اولیه به ورق داده می شود سپس در دیگر دستگاه های پرس قرار گرفته و شکل های بعدی و نهایی به قطعات داده می شود. در انتها قطعات برای استفاده در بازار داخلی بسته بندی شده و جهت استفاده خودرو سازان داخلی عرضه می گردد.

  • کارآفرینی کارگاه تولیدی فرش دست بافت
  • توجیه مالی کارگاه تولیدی فرش دست بافت
  • پروژه کارآفرینی راه اندازی و تأسیس یک کارگاه تولیدی فرش دست بافت
  • طرح کارگاه تولیدی فرش دست بافت
  • توجیه فنی کارگاه تولیدی فرش دست بافت
  • طرح توجیهی کارگاه تولیدی فرش دست بافت

لینک دانلود ...